HABERLER

Kulübümüz ile ilgili en güncel haberler.

OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI

Kulüp binamızda bu gün saat 14.00’da gerçekleştirilen “Olağan Genel Kurul” ile kulübümüzün yeni yönetimi ve kurulları seçildi. Tek liste ile gidilen seçimde, kongreye katılan 68 üyenin tamamının oyları ile mevcut başkan Mehmet Öz yeniden başkanlığa seçildi.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Mehmet Öz,  Harun Sağlam, Şevki Şanlı Özkan, Selim Karaağaçlı, Hakan Çelik, Muhammet Miraç Arslantürk, Selçuk Akçay, Abdülkadir Aydın, Zafer Kaya, Gaye Bal, Hasan Aydın, Temel Eyüboğlu, Hasan Arz, Fevzi Yavuzyılmaz, Zekeriya Kalyoncu, Abdulkadir Zeki Atay, Hayri Aydoğan, Turgay Karslı, Gürkan Çavdar, Bingöl Giriftinoğlu, Mustafa Bankoğlu,Fatih Işıklı, Selahittin Yazıcı, Hasan Hüseyin Uzun, Emre Şimşek.

Yedek Üyeler:

Şükrü Akyazı, Muharrem Bülbül, Özgür Salih Tuncer, Ozan Sağlam, Ali Serhat Arz, Hasan Avurhan Anahar, Kamil Aydın, Asiye Yaşar, Ahmet Tosun, Yüksel Altun, Galip Pekşen, Hacı Osman Ekici, Rahmi Gül İlter

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Feridan Pulat, Abdullah Beşir, Burhan Meral

Ayrıca, genel kurulda divan başkanlığına verilen önerge ile eski başkanlarımızdan Muharrem Arz Onursal Başkanlığa, oy birliği ile getirildi.

kurulll kurull